قوانین و مقررات

 

دانشجویان همواره در طول دوره‌های آموزشی با سوالاتی مواجه می‌شوند، که در قوانین و مقررات آموزشگاه به آن‌ها پاسخ داده شده است. این نکات در سایت و یا بروشورها و اعلامیه های آموزشگاه عرضه می‌شوند و در دسترس زبان آموزان قرار گرفته‌اند تا در صورت هرگونه ابهام به آن‌ها مراجعه نمایند. 

 

 

شرایط انضباطی

 

۱. به همراه داشتن کارت زبان­ آموزی الزامی است.

۲. تأخیر بیش از ۱۰ دقیقه زبان­ آموزان به منزله غیبت است.

۳. تعداد جلسات مجاز برای غیبت ۳ جلسه می­باشد.

 • در صورت ازدیاد جلسات غیبت آموزشگاه حق کسر ۱/۵ نمره از نمره کل زبان­ آموز به ازای هر جلسه غیبت را دارد.
 • در صورت رسیدن جلسات غیبت به ۵ جلسه، آموزشگاه حق حذف ترم زبان­ آموز را دارد.

۴. زبان ­آموز موظف است حداکثر ۱۰ دقیقه قبل از شروع کلاس در موسسه حضور داشته باشد و بعد از اتمام جلسه درسی سریعا موسسه را ترک نماید. آموزشگاه هیچ مسئولیتی نسبت به زبان­ آموزان قبل از ساعت تعیین­ شده کلاس­ها و بعد از اتمام کلاس­ها را پذیرا نمی­باشد.

۵. بعد از اتمام کلاس در داخل راهروها تجمع نفرمایید و به هیچ وجه جلوی درب ورودی آموزشگاه توقف نفرمایید.

۶. طبق دستور اکید مراجع انتظامی، این آموزشگاه موظف است از ارائه خدمات آموزشی و اداری به آن دسته از زبان­ آموزانی که دارای پوشش مغایر با شئونات اسلامی می­باشند، خودداری کرده و همچنین از ورود چنین افرادی به موسسه جلوگیری نماید.

۷. زبان­ آموز موظف است در روز و ساعت مشخص ­شده برای آزمون میان­ترم و پایان­ترم حضور داشته باشد. در غیر اینصورت عدم حضور در آزمون به منزله صفر تلقی می­گردد.

۸. کلیه اطلاع­رسانی موسسه به هر عنوان با زبان­ آموزان تنها از طریق برد اطلاع ­رسانی و پیامک صورت می­پذیرد.

۹. استفاده از هر گونه مواد خوراکی اعم از (بستنی, نوشیدنی شیرینی و ... ) در محیط کلاس در زمان تدریس ممنوع می­باشد.

۱۰. انتخاب استاد در ساعت ها و سطوح مختلف به عهده مدیریت آموزشگاه می­باشد.

۱۱. استفاده از تلفن همراه در کلاس، استعمال دخانیات در فضای آموزشگاه و داشتن همراه به عنوان میهمان در کلاس اکیداً ممنوع است.

۱۲. عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان با پارک اتومبیل مقابل منزل (درصورت بروز هرگونه مشکل آموزشگاه هیچ­گونه مسئولیتی ندارد).

۱۳. زبان­ آموز موظف است در طول دوره، ضمن رعایت نظم حضور در کلاس در برخورد با مدرسین و کادر آموزشگاه ادب و احترام را حفظ نماید؛ درغیر این صورت از حضور زبان ­آموز در دوره جلوگیری بعمل خواهد آمد.

 

 

استرداد شهریه، مرخصی و تعطیلات

 

استرداد شهریه

به معنای پس دادن و یا برگرداندن شهریه دانشجوی ثبت نام شده می باشد که تحت شرایط خاص و طبق قوانین مشخصی انجام می گیرد. استرداد زبان آموز فقط تا ۲۴ ساعت قبل از شروع ترم با ارائه قبض ثبت نام امکان پذیر می باشد، در غیراین صورت شهریه زبان آموز به هیچ وجه مسترد نخواهد شد حتی اگر در کلاس شرکت نکرده باشد.

نکته: ارائه اصل قبض رسید ثبت نام و کارت شناسایی معتبر جهت انجام امور مربوط به استرداد الزامی است.

مرخصی بین ترم

زبان آموزان عزیز می توانند تا تقریبا دو ماه (۵۰ روز) در مرخصی بوده و هر زمان تا قبل از پایان این مدت جهت ثبت نام خود بدون انجام تعیین سطح به واحد مراجعه نمایند؛ اما درصورتیکه مرخصی بیشتر از مدت زمان اعلام شده باشد آموزشگاه قادر به ثبت نام ایشان بدون انجام تعیین سطح مجدد نخواهد بود.

تعطیلات

طبق تقویم سالانه سیمرغ تمامی تعطیلات از پیش برنامه ریزی و تعیین شده، برروی بردهای آموزشی آموزشگاه (موجود در سالن انتظار آموزشگاه و دفتر ثبت نام آموزشگاه مشخص گردیده و هرگونه تعطیلی غیر منتظره بر اثر حوادث و ...) متعاقباً از طریق سایت آموزشگاه و شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و ... اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

نحوه محاسبه آخرین رکورد دانشجویان

 

NAC – Not Attended the Class

اگر دانشجویی از ابتدای ترم در هیچ یک از جلسات حضور نیابد، نمره آن NAC اعلام می شود.

نکته: نمره NAC آخرین رکورد زبان آموزان به شمار نمی آید و در صورتی که زبان آموز خواهان مشاهده آخرین رکورد خود باشد، نمره آخرین ترمی که در آن شرکت کرده، به عنوان رکورد فعلی او اعلام می شود.

 

AF – Absent Fail

اگر دانشجویی حتی فقط یک جلسه هم در کلاس حضور یابد و بقیه جلسات را حضور نداشته باشد، نمره آن AF اعلام می‌گردد.

نکته : اگر زبان آموزی یک ترم وقفه ثبت نام داشته باشد آخرین رکورد وی از AF محاسبه می‌گردد و دانشجویی که چندین ترم متوالی AF شده باشد و سپس یک ترم وقفه ثبت نام داشته باشد، برای شرکت در ترم بعد باید مجددا تعیین سطح شود.

 

NAE – Not Attended the Exam

زبان آموزانی که درطول یک ترم هیچگونه غیبتی نداشته ولی به هر دلیلی در امتحان پایان ترم غیبت می‌نمایند و شرایط مراجعه به مدیر را نیز نداشته، رکورد ایشان NAE لحاظ می‌شود.

 

Conditional Fail

دانشجویی که نمره نهایی او کمتر از ۷۰ (بین ۶۵ تا ۷۰) باشد، به مردود اعلام می شود. شرط قبولی دانشجویانی که Conditional Fail  اعلام شده اند، کسب نمره بالای ۷۰ بعد از امتحان مجدد است. در صورتی که این دانشجویان در ترم بعد نیز نمره زیر ۷۰ را کسب نماید، Fail  اعلام می شوند.

 

هیچ نمره ای بصورت تلفنی اعلام نمی شود و زبان آموزان می توانند نمرات خود را بر روی سایت آموزشگاه و یا مراجعه حضوری و از طریق برد آموزشگاه مشاهده نمایند.

 

اعتراض زبان آموزان به نمرات:

زبان آموزان تا ۷۲ ساعت پس از اعلام نتایج، قادرخواهند بود اعتراض خود را بصورت کتبی به دفتر ثبت نام ارائه دهند در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

 • سیرجان
  بلوار قاآنی، روبروی شیرینی پاک (جنب اتاق اصناف)

 

 • نماینده رسمی تیسول کانادا در ایران (سیرجان - کرمان)
 • مرکز تخصصی آزمون های بین المللی تافل کودک و نوجوان در استان کرمان

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
 • عالی
 • خوب
 • متوسط
 • ضعیف