درباره دپارتمان ترجمه سیمرغ

 

 

ترجمه یکی از اصلی ترین نیازهای زندگی امروزی است. از نخستین روز پیدایش زبان در زندگی انسان تا به امروز، ترجمه همواره اصلی ترین کلید ایجاد ارتباط میان اقوام و ملیت های مختلف بوده است. امروزه با گسترش و توسعه ابزارهای ارتباط جمعی، نیاز به ترجمه بیش از پیش احساس میشود. امروزه با گسترش زبان های مختلف و ایجاد پیچیدگی در درک و انتقال مفاهیم با دقت بالا، ترجمه به یکی از حیاتی ترین نیازهای ما تبدیل شده است.

 

 

دپارتمان ترجمه سیمرغ با در اختیار داشتن مترجمان متخصص جهت ترجمه متون تخصصی در تمامی رشته‌های دانشگاهی سعی دارد که ترجمه‌های شما را به صورت کاملاً تخصصی انجام دهد. مترجمین سیمرغ با توجه به سوابق و تجارب کاری آنها در زمینه‌های تخصصی گزینش خواهد شد و ترجمه متن شما به مترجم متخصص در همان فیلد کاری واگذار خواهد شد. این دقت نظر بر میزان کیفیت متن ترجمه شده تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

 

متخصصین ترجمه سیمرغ قادر به ترجمه متون تخصصی شما در مدت زمان کم و به صورت فوری می‌باشندو این امر هیچ گونه تأثیری بر میزان کیفیت متن ترجمه شده نخواهد داشت. ما در دپارتمان ترجمه با توجه به سرعت و کیفیت عملکرد مترجمین، تعهد زمانی بالایی نسبت به زمان وعده داده شده تحویل کار شما را داریم.

 

 

داشتن مترجمین همراه و همزمان متخصص و حرفه ای با دانش و تجربه بالا از جمله امتیازات منحصر به فرد دپارتمان ترجمه سیمرغ می‌باشد که به ندرت در دیگر مؤسسات دیده می‌شود.

 

 

از دیگر امتیازات این دپارتمان، در اختیار داشتن مترجمین زبان های نظیر آلمانی، فرانسه، روسی، اسپانیایی، ترکی و چینی در کنار زبان انگلیسی می‌باشد که ما برای این بخش از ترجمه، متخصصین مجرب با بالاترین مدرک تحصیلی را داریم، که از لحاظ کیفیت ترجمه کاملا تضمینی می‌باشد.

 

 

 

  • سیرجان
    بلوار قاآنی، روبروی شیرینی پاک (جنب اتاق اصناف)

 

  • نماینده رسمی تیسول کانادا در ایران (سیرجان - کرمان)
  • مرکز تخصصی آزمون های بین المللی تافل کودک و نوجوان در استان کرمان

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
  • عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیف