آزمون آزمایشی اصلی تافل TPO

 

کمپانی ETS بسته ای آزمون آزمایشی آنلاین را تدارک دیده تا داوطلبان آزمون تافل با آمادگی 100 درصد در آزمون شرکت کنند. 

تهیه این کدها تنها در آموزشگاه زبان سیمرغ فراهم است.

 

چرا آزمون آزمایشی ؟

کسانی که در آزمونهای آزمایشی شرکت میکنند، در آزمون اصلی موفق تر از دیگران عمل میکنند. زیرا بدلیل کسب آشنایی و آگاهی و از همه مهمتر کسب تجربه از شرایط و نیازهای آزمون، قبل از شرکت در آزمون اصلی نقاط ضعف و قدرت خود را بدرستی شناسایی کرده و در صورت نیاز با استفاده از مشاورین معتمد و راهنمایی آنان به رفع نقاط ضعف و از آنجا به ارتقاء توانمندی و مهارتهای مورد نیاز و نهایتا به تقویت اعتماد بنفس خود میپردازند و از این رهگذر اکثر این افراد در همان آزمون اول موفق به کسب امتیاز مورد نظر خود میشوند.

 

درباره آزمون آزمایشی تافل درسایت ETS

امروزه برای ادامه تحصیل و یا زندگی و کار در سطح بین‌المللی نیاز به اثبات توانایی‌های سطح زبان انگلیسی است. تافل را شاید بتوان معتبرترین آزمون بین‌المللی برای سنجش سطح زبان انگلیسی دانست. به دلیل اهمیت و اعتبار این آزمون، کسب نمره مطلوب آرزوی بزرگی برای هر داوطلب است. به همین جهت بسیاری از داوطلبان آزمون تافل اینترنتی IBT، علاقه‌مند هستند که میزان آمادگی خودشان را پیش از امتحان اصلی در آزمون‌های آزمایشی بسنجند. ازاین‌رو موسسه  ETS که تنها برگزارکننده آزمون ارزیابی زبان انگلیسی تافل در دنیاست، چنین امکانی را از طریق بسته‌های آزمون آزمایشی آنلاین  برای داوطلبان فراهم کرده است. 

 

آزمون‌های آزمایشی اصلی تافل درست مانند آزمون اصلی تافل چهار بخش خواندنReading، گوش کردن Listening، صحبت کردن Speaking و نوشتن Writing دارد. این بسته‌های آزمایشی به دو صورت کلی آزمونی Test Mode و تمرینی Practice Mode قابل‌استفاده است. در حالت آزمونی، شرایط دقیقا مثل آزمون اصلی است و داوطلب امکان متوقف کردن زمان و یا دوباره گوش کردن متن‌ها و سؤالات را ندارد. در این حالت آزمون حدود 4 ساعت طول می‌کشد و بین بخش شنیدن و صحبت کردن استراحت کوتاهی وجود دارد.

 

در بخش خواندن (Reading) و گوش کردن  (Listening)، به دلیل این‌که سؤالات به‌صورت چند گزینه‌ای است پاسخ‌های ازمون ازمایشی بلافاصله پس از پایان آزمون مشخص می‌شود و به گفته بسیاری از افرادی که قبل از آزمون تافل اصلی از ازمون ازمایشی استفاده کرده‌اند، نتایج آن بسیار به آزمون اصلی نزدیک است و می‌توان روی آن حساب کرد. هر داوطلب می‌تواند نمره و عملکرد خودش در چهار بخش خواندن، گوش کردن، صحبت کردن و نوشتن را در همان روز از طریق سایت ETS مشاهده کند. این نتایج در پروفایل داوطلب ذخیره می‌شود و می‌توان پاسخ‌های صحیح و نتیجه آزمون‌های داده‌شده را همیشه مشاهده نمود.

 

آموزشگاه زبان سیــمــرغ بعنوان نماینده شرکت ETS ، برگزارکننده آزمونهای آزمایشی اصلی در استان کرمان است و کاربران میتوانند با خرید کد ووچر آزمون آزمایشی از طریق سایت در وب سایت ETS ثبت نام نموده و با وارد کردن کد ووچر خریداری شده در آزمون آزمایشی اصلی شرکت نمایند.

لازم به ذکر است که اخیرا شرکت هایی اقدام به عرضه T.P.O  چینی کرده اند که هیچ کدام از خصوصیات فوق را ندارد پس لطفا در انتخاب خود دقت فرمایید.

آزمون آزمایشی اصلی تافل در مرکز آزمون سیمرغ

تجربه ای متفاوت از شرکت در آزمون آزمایشی اصلی ETS

  • سیرجان
    بلوار قاآنی، روبروی شیرینی پاک (جنب اتاق اصناف)

 

  • نماینده رسمی تیسول کانادا در ایران (سیرجان - کرمان)
  • مرکز تخصصی آزمون های بین المللی تافل کودک و نوجوان در استان کرمان

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
  • عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیف