روش و محتوای آموزشی

 

سری کتاب‌های Menschen امروزه در اکثر موسسات و آموزشگاه های معتبر دنیا، از جمله موسسه گوته، به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. سری کتاب‌های Menschen برای سنین بزرگسال (از ۱۶ سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین شده است. این مجموعه، زبان آلمانی را در قالب داستان‌ها و احساسات مردم به زبان‌آموزان معرفی می کند و آنها را تشویق می‌کند که زبان آلمانی را از پایه با قدرت تمام شروع کنند. هر کتاب در ۲۴ بخش نوشته شده است و تمام موضوعات کتاب در قالب بیان داستان می باشد. در کنار مطالب اصلی کتاب نیز تمارین، بازی‌ها و فایل‌های ویدیویی وجود دارند که از آشنایی کامل زبان دوستان با مطالب گفته شده در متن اطمینان حاصل می نماید. در انتهای هر بخش از کتاب یک تست در مهارت نوشتن انشا و مکالمه وجود دارد که به مطالب گفته شده در درس کاملا مرتبط است. چهار بخش اضافه نیز در کتاب است که مجلات و متن‌های اضافی را برای افزایش درک مطلب زبان‌آموزان فراهم میکند.

 

 

متدی که این مجموعه دنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد.

 

 

 

اهداف و محتوای آموزشی

 

 1. بکارگیری آشکار اهداف یادگیری، که براساس جدیدترین استاندارد اتحادیه اروپا GER و با جدیدترین متد آموزشی تدوین شده است.
 2. سازگاری با زمینه های حرفه ای مختلف و بکارگیری موقعیت های مربوط به دنیای تجارت
 3. مهارت گفتاري همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهاي آلماني زبان
 4. فهم و درك متن هاي شنيداري و نوشتاري كه به زبان آلماني معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند
 5. مهارت نوشتن E-Mail ، نامه هاي غيررسمي و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش
 6. دستور زبان آلماني
 7. آشنایي با شاخصه‌هاي فرهنگي و اجتماعي کشورهای آلمانی زبان

 

دپارتمان زبان آلمانی

 

از آنجایی که زبان آلمانی مانند زبان انگلیسی که افراد آشنایی کامل یا نسبی با آن دارند نمی باشد، کنار هم قرار دادن افراد در کلاس های آلمانی با تعداد نفرات زیاد موجب کند شدن فرآیند آموزش، القای حس ناتوانی در یادگیری و از بین رفتن انگیزه در افراد می گردد. بدین جهت آموزشگاه زبان­ سیمرغ برای رفع مشکلات فوق الذکر در مرحله اول آموزش زبان آلمانی، کلاس های خود را به صورت 5 تا 6 نفر برگزار می نماید. این امر موجب می شود تا زبان آموزان نسبت به یادگیری ترغیب شده و شاهد پیشرفت در کمترین بازه زمانی باشد. یکی دیگر از بارزترین ویژگی های سیمرغ، برخورداری از اساتید مجرب و حرفه ای آموزش زبان آلمانی است.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره برای ثبت نام دوره های زبان آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید.

به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 • سیرجان
  بلوار قاآنی، روبروی شیرینی پاک (جنب اتاق اصناف)

 

 • نماینده رسمی تیسول کانادا در ایران (سیرجان - کرمان)
 • مرکز تخصصی آزمون های بین المللی تافل کودک و نوجوان در استان کرمان

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
 • عالی
 • خوب
 • متوسط
 • ضعیف