دوره های زبان ترکی استانبولی

 

آشنایی با دوره

 

همانطور که اشاره شد، آموزشگاه زبان سیـمـرغ، برای زبان آموزانی که قصد یادگیری مکالمه را داشته و نیازی به مدرک ندارند، تدبیراتی را مدنظر قرار داده است.

 

در این کلاس ها مدرسان ما با متدی ویژه که توسط کادر مجرب طراحی گردیده است سعی در آن دارند تا با کمترین نکات گرامری زبان آموزان عزیز را به سطح A1 زبان ترکی استانبولی برای انجام مکالمات روزمره برسانند. علاوه بر این، کلاس های بحث آزاد با موضوعیت تجارت و درک مطلب جهت تماشای برنامه های تلویزیونی در این آموزشگاه دایر می گردد. به این ترتیب آموزشگاه زبان سیـمـرغ برای تمامی عزیزان با تمام اهداف در این زبان کلاس مورد نظر را فراهم می نماید.

 

 

منابع زبان ترکی استانبولی

 

آموزشگاه زبان سیـمـرغ همگام و هم ­سو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه (موسسه یونس امره)، از مجموعه کتاب های Yedi iklim جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. این مجموعه در سه سطح A، Bو C طراحی شده است و هر سطح شامل دو جلد کتاب می باشد (در مجموع 6 جلد کتاب).

 

کتاب Yedi iklim توسط موسسه یونس امره به نگارش درآمده است. این موسسه به عنوان مرکز ترویج زبان و فرهنگ ترکی استانبولی با 56 مرکز در سراسر دنیا بعد از سال ها کتاب Yedi iklim را جایگزین کتاب Hitit کرد. کتاب Yedi iklim به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است.

 

کتاب Yedi iklim در مقایسه با کتاب Hitit که دارای مطالب گرامری زیاد، لغات سخت و مکالمات شنیداری کمی ست، گزینه بسیار مناسب تری جهت یادگیری زبان ترکی استانبولی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان است.

 

 

نحوه برگزاری دوره

 

کتاب YEDİ İKLİM ویژه آموزش زبان ترکی استانبولی به غیرترک زبانان در دنیا می باشد که بر روی هر چهار مهارت مکالمه،خواندن،نوشتن و شنیداری این زبان تاکید دارد.

 

 

 

در صورتی که تمایل به مشاوره برای ثبت نام دوره های زبان ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید.

به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

  • سیرجان
    بلوار قاآنی، روبروی شیرینی پاک (جنب اتاق اصناف)

 

  • نماینده رسمی تیسول کانادا در ایران (سیرجان - کرمان)
  • مرکز تخصصی آزمون های بین المللی تافل کودک و نوجوان در استان کرمان

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
  • عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیف