زبان روسی

 

کلاسهای زبان روسی به صورت ترمیک، نیمه خصوصی و خصوصی و با استفاده از سری کتاب های راه روسیه (Doroga v Rossiyu: The Way to Russia) برگزار می گردد. پس از اتمام دوره ها زبان آموزان می توانند با اتمام کتاب اول جهت آمادگی مکالمات تجاری وکاری تخصصی دوره ای فشرده را با اساتید مجرب سیمرغ شروع کنند و یا در ادامه دوره های ترمیک تا ترم ۱۵ رابگذرانند تا به سطح پیشرفته برسند و بتوانند با تسلطی که به هر چهار مهارت پیدا کرده اند درجهت ادامه تحصیل در روسیه یا کار در روسیه اقدام کنند. درپايان هردوره آزموني استاندارد براي سنجش آموخته هاي زبان آموزان گرامی برگزار مي شود.

 

 

کلاس زبان روسی

 

کلاس های زبان روسی در سیمرغ در فضایی اختصاصی و شبیه سازی محیط روسی طراحی شده اند و تلاش شده تا نهایت بهره وری از دوره های آموزشی زبان حاصل شود. فضای آموزشی بسیارمناسب، پویا و اختصاصی باعث شده تا در تمامی روزهای هفته و در تمامی سطوح امکان آغاز و ارتقاء سطح زبان روسی برای زبان آموزان زبان روسی فراهم شود.

 

توجه به متدی انحصاری برای یادگیری زبان روسی که برگرفته از متدهای روز آموزش زبان باشد بسیار اهمیت دارد. بدین جهت در آموزشگاه زبان سیمرغ هر سطح زبانی شامل سه دوره می باشد و می کوشیم در کلاس های بسیار جذاب و پویا، با استفاده از برنامه تفصیلی و طرح درس ها و متد کاملا انحصاری، پخش فیلم، موسیقی، چارتهای آموزشی، بیان ضرب المثل ها و نکات ادبی، نهایت بازدهی برای زبان آموزان فراهم گردد.

 

از آنجا که یادگیری زبان روسی هم اکنون در فهرست زبان های آموزش و پرورش ایران نیز قرار گرفته است، ضرورت پیاده سازی بستری برای یادگیری این زبان بیش از پیش احساس می شود و در سایه یادگیری این زبان، امکان ادامه تحصیل در برخی از معتبرترین دانشگاه های علمی روسیه و کشورهای روس زبان و همچنین استفاده از آن در امور تجاری، تعاملات فرهنگی-گردشگری و ... فراهم می شود.

 

امیدواریم پذیرای شما در دوره های مختلف یادگیری زبان روسی در آموزشگاه زبان سیمرغ باشیم.

 

 

 

 

رده سنی

 

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

 

اهداف و محتواي آموزشي

 

 1. خواندن و نوشتن، مکالمه و ترجمه
 2. کسب توانمندی گفتاری خوب و ترجمه متون
 3. کسب توانمندی مکالمه زبان روسی با مسافران و بازرگانان
 4. کسب تکنیک ‌ها و روش ‌های ترجمه زبان روسی
 5. سازگاری با زمینه های حرفه ای مختلف و بکارگیری موقعیت های مربوط به دنیای تجارت
 6. آشنایي با شاخصه‌هاي فرهنگي و اجتماعي کشور روسیه

 

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با آموزشگاه سیمرغ برای شرکت در دوره های زبان روسی را دارید، با ما تماس بگیرید.

 • سیرجان
  بلوار قاآنی، روبروی شیرینی پاک (جنب اتاق اصناف)

 

 • نماینده رسمی تیسول کانادا در ایران (سیرجان - کرمان)
 • مرکز تخصصی آزمون های بین المللی تافل کودک و نوجوان در استان کرمان

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
 • عالی
 • خوب
 • متوسط
 • ضعیف